OGRODY

Kamień ogrodowy dekoracyjny.

W pięknym ogrodzie wspaniale się wypoczywa... Otoczenie Twojego domu to przestrzeń, którą warto dobrze zaprojektować. Poza doborem odpowiednich roślin, planujesz ścieżki, altany, miejsce na grilla. Cała kompozycja ma sprzyjać udanemu odpoczynkowi w rodzinnej atmosferze. Do zbudowania większości elementów w ogrodzie można wykorzystać kamień. Jest naturalny i doskonale komponuje się z przyrodą. Odpowiednio dobrany wprowadzi do Twojego ogrodu ciepło. Dzięki swoim właściwościom świetnie sprawdzi się jako element scieżek, schodów i murków. Może być użyty jako budulec ogrodowego grilla. Nada też naturalnego uroku ogrodzeniom.
Kamień naturalny to doskonały budulec znakomicie sprawdzający się jako kamień ogrodowy. Do zastosowania w ogrodzie predysponują go jego właściwości – jest ponadczasowy, wytrzymały i elegancki, można go wykorzystać na wiele sposobów, m. in. do budowy schodów, murków, ścieżek, czy oczek wodnych. Wyjątkowy kamień dekoracyjny to doskonała propozycja dla tych wszystkich osób, które pragną, by ich ogród stał się pełnym uroku, ciepłym miejscem sprzyjającym wypoczynkowi w gronie rodziny i przyjaciół. Naturalność tego surowca świetnie współgra z otoczeniem i roślinnością.

Galeria - przykłady użycia kamienia ogrodowego:Sprawdź naszą ofertę.

KONTAKT

Nasza firma znajduję się bezpośrednio przy trasie DK-1 obok restauracji A-DONG.

Wielki Kanion - Kamień Naturalny

ul. Katowicka 12
42-262 Kolonia Poczesna  k/Częstochowy


telefon: 888 331 431 ( w godzinach pracy )
e-mail: biuro@wielkikanion.pl

Godziny otwarcia:

pon. - pt.  8.00 - 17.00  ( załadunek wózkiem widłowym do 16,00 )
sobota      8.00 - 13.00  ( załadunek wózkiem widłowym do 13,00 )

niedziela - nieczynne

Ta strona zapisuje w Twoim urządzeniu krótkie informacje tekstowe zwane plikami cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.