WNĘTRZA

Kamień ozdobny naturalny do wnętrz.

Domowe zacisze wymaga odpowiedniego nastroju... Ozdabiając wnętrze swojego domu dbasz o harmonię i estetykę. Starannie dobierasz wszystkie elementy, tworząc miejsce gdzie chcesz odpoczywać i czuć się bezpiecznie. Wykorzystując kamień naturalny jako element wystroju wnętrza możesz osiągnąć ciekawe i oryginalne efekty. Materiał ten sprawdzi się na ścianach i na podłodze. Tradycyjnym wnętrzom doda naturalności. Możesz też podkreślić nowoczesny wystrój swojego mieszkania wykorzystując kontrastowy charakter kamienia.
Dekoracyjny kamień naturalny to doskonały sposób na piękne i oryginalne wnętrza. Idealnie nadaje się do wykorzystania zarówno na ścianach, jak i podłogach, wprowadzając do pomieszczeń poczucie ładu i harmonii. W otoczeniu naturalnych materiałów człowiek czuje się komfortowo i bezpiecznie, a nigdzie indziej jak właśnie w domu nabiera to szczególnego znaczenia. Nasz kamień ozdobny dzięki bogactwu kolorów i faktur pozwoli Państwu na uzyskanie niepowtarzalnych rezultatów – doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych aranżacjach.
Naturalny kamień wykorzystywany w charakterze dekoracji wnętrz to najlepszy sposób na oryginalną, atrakcyjną aranżację i uzyskanie niepowtarzalnego klimatu. Różnorodność, jaką odznacza się kamień ozdobny daje nieograniczone wręcz możliwości – bogactwo struktur, barw, kształtów i gatunków sprawia, iż jest on nieszablonowym materiałem ozdobnym. Nie sposób też oczywiście nie wspomnieć o aspektach stricte funkcjonalnych – kamień naturalny to ponadczasowa inwestycja, jego trwałość ceniona jest od stuleci. Oferujemy Państwu bardzo szeroki wybór w zakresie tego asortymentu, co pozwala na precyzyjne dopasowanie kamienia do indywidualnych projektów.

Galeria - przykłady użycia kamienia ozdobnego we wnętrzu:Sprawdź naszą ofertę.

KONTAKT

Nasza firma znajduję się bezpośrednio przy trasie DK-1 obok restauracji A-DONG.

Wielki Kanion - Kamień Naturalny

ul. Katowicka 12
42-262 Kolonia Poczesna  k/Częstochowy


telefon: 888 331 431 ( w godzinach pracy )
e-mail: biuro@wielkikanion.pl

Godziny otwarcia:

 

!!! UWAGA !!!

W dniach od 12.08.2018 do 19.08.2018 Wielki Kanion będzie zamknięty.

Przepraszamy za utrudnienia.

!!! UWAGA !!!

 

pon. - pt.  8.00 - 17.00  ( załadunek wózkiem widłowym do 16,00 )
sobota      8.00 - 13.00  ( załadunek wózkiem widłowym do 13,00 )

niedziela - nieczynne

Ta strona zapisuje w Twoim urządzeniu krótkie informacje tekstowe zwane plikami cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.